Zákaz mať dieťa podaný v parlamente, trest 12 rokov

Autor: Janka Cigániková | 10.12.2015 o 20:05 | (upravené 4.1.2016 o 11:37) Karma článku: 17,61 | Prečítané:  7905x

     Nebojte sa, nie všetkých sa zákaz týka. U ,,pánbíčkarov" Kuffu, Mikloška a Kvasničku, ktorým nie pán Boh, ale občania tejto krajiny dali možnosť zastupovať ich v slovenskom parlamente, máte dve možnosti: nesmiete, alebo musíte.

  1. NESMIETE

Zakazujú sa akékoľvek zásahy okrem prirodzeného oplodnenia ženskej pohlavnej bunky mužskou, umelé oplodnenie ľudského vajíčka, asistovaná reprodukcia, náhradné materstvo, ... a mnoho ďalších skvostov obsahuje včera podaný návrh zákona od  vyššie uvedených poslancov.  Áno čítate správne. Zakazuje sa umelé oplodnenie a to pod hrozbou odňatia slobody 5-12 rokov za tento ohavný trestný čin. 

Prepáčte všetci tí, ktorým nebolo dopriate mať dieťa normálnou cestou, ste mimo plánu. Ste zbytoční, nikoho nezaujíma ako sa cítite a že by ste tomu vytúženému drobcovi vedeli dať všetku lásku sveta. Zakazuje sa a hotovo.

Prepáčte aj Vy, onkologickí pacienti – muži, ktorých čaká chemoterapia. Zbytočne si dáte odobrať spermie (nakoľko je pravdepodobné, že po chemoterapii už deti nebudete môcť mať a preto vám tento zákrok u nás preplatí dokonca aj štátna poisťovňa), aby ste po úspešnom zvládnutí choroby mohli mať deti a normálnu kompletnú rodinu, aby ste dali znova zmysel svojmu životu a rozdávali radosť. Prepáčte, vlastne čo prepáčte? Zakazuje sa!

     2.MUSÍTE

Ak je vaše dieťa počaté pohlavným stykom tak ho mať MUSÍTE. Musíte a koniec debaty. Ideálne ak je počaté v stabilnom partnerstve a s láskou, vtedy je tento príkaz veľmi ľahko a radostne prijatý.

Ale vy ho mať musíte aj ak je nebodaj počaté násilne, z mladíckej nerozvážnosti, do chudoby a nestability, aj ak ste drogovo závislá matka alebo alkoholička. A musíte ho mať aj keď je choré. Proste musíte. Niektorí veriaci majú odjakživa patent na rozum a morálku. Vedia presne, kedy smiete chodiť do obchodu, kedy a s kým smiete spať a žiť a s kým samozrejme nie, rozhodnú za vás, čí máte mať deti, či sa smiete rozviesť, ale aj či si môžete dovoliť zomrieť ak ste náhodou nevyliečiteľne chorí. A je pri tom jedno, či Vy sami ste veriaci, alebo nie. Ich patent na život je všeobjímajúci, univerzálny a platiaci pre všetkých do bodky. Snáď až na pár vysokých cirkevných hodnostárov, všakže?

     DUCH SVÄTÝ DO BASY

Uvedený návrh v parlamente neprešiel, no ja stále neviem pochopiť, kde sa v predkladateľoch berie tá drzosť starať sa až do takejto miery do iných ľudských životov? A ešteže neprešiel, lebo by sme podľa neho museli zavrieť do basy aj samotnú Pannu Máriu a Ducha svätého. AMEN!

Volám sa Jana Cigániková a kandidujem do Národnej rady pod číslom 22, na kandidátke 23 - SaS.

Ak sa vám text páči, podporte ho prosím zvýšením karmy pod blogom, zvýšite tak jeho čítanosť.

Ďakujem

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Nekradnite, Boh vás vidí. Ako vyzerali prvé zájazdy po Nežnej revolúcii

Cestovali s paštétami a termoskami a hodiny v autobusoch prespievali. Keď Taliani videli československý autobus, zamykali záchody.

PRIMÁR

Víkendové dospávanie môže ovplyvniť dĺžku života

Žijú dlhšie víkendoví dospávači, alebo ľudia s pravidelným spánkom?


Už ste čítali?